Böğürtlen Kışı – Sarah Jio | Konuşan Kitaplar ile Kitap Günleri

bogurtlen kısı

Arkadya Yayınları’nın çok sevdiğimiz yazarı Sarah Jio’nun yeni kitabı, Böğürtlen Kışı çıkarda, Konuşan Kitaplar olarak bir kitap günleri etkinliği yapmaz mıyız? Tabii ki yaparız… Hem de bu defa farklı bir şey de yapalım ve sevenlerini daha çok sevindirelim, henüz Sarah Jio ile tanışmamış olanlar için de keyifli bir fırsat olması için… 2 kişiye imzalı. EVET! Yanlış duymadınız, imzalı olarak bu kitabı hediye ediyoruz!!! Bu kitaplardan birisini tanıtım günlerimiz boyunca bloglarımızda yer alan(bu yazının sonunda) Rafflecopter ile diğerini de Konuşan Kitaplar’ın facebook sayfasında yer alacak, yarın başlayacak beğen&paylaş&yorum bırak ile kazanabilirsiniz… Herkese bol şans!!!

Bu etkinliğimiz 31 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında bloglarımızda yer alacak ve takip edebilmek için Konuşan Kitaplar ile Blog Turları Facebook sayfasına göz atmayı unutmayın…  Yazar ve Kitap tanıtımları, alıntılar, ön okuma, Sarah Jio kitapları ve yorumları, Böğürtlen Kışı ile ilgili söylenenler ve daha neler neler sizleri bekliyor!

Bugün ilk olarak Böğürtlen Kışı’nı tanımak için Kitapların Tatlı Cadısı‘na ve bu çok sevdiğimiz yazarı yakından tanımak için de Kitap Telvesi’ne uğramayı unutmayın!

Şimdi işte sıra ÇEKİLİŞİMİZDE!!!

a Rafflecopter giveaway

  • ilke İzmirli

    sansımı denedim :)

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers:

%d bloggers like this: