Kır Çiçeği Tepesi – Kimberley Freeman | Kitap Tanıtım

Bu kitap aslında benim çıkması için sabırsızlanıyorum köşemin iki kitabından birisi olacaktı, ama geçen hafta o köşeyi yapamadım. Bu hafta yeni kitaplar bulurum deyip devam ediyorum ve size geçtiğimiz sene okuduğum ve Arkadya Yayınları’nın önümüzdeki aylarda çıkması beklenen kitabı Kır Çiçekleri Tepesi’ni tanıtıyorum… Ben çok severek okumuştum. Kitabın henuz kapağı belli olmadığı için orijinal kapaklardan birisini kullanıyorum, idare edersiniz umarım ;)

wildflower hillKır Çiçeği Tepesi – Kimberley Freeman
Arkadya Yayınları
Sonbahar 2013 (Tahmini)

Sırlardan oluşan bir mirası paylaşan iki kadının kalp kırıklıkları, cesaret ve aşk dolu,  üç jenerasyona ve dünyanın yarısına yayılan, ayaklarınızı yerden kesecek, romantik ve etkileyici hikayesi…

Londra’da prima balerin olan Emma, geçirdiği, kariyerini mahveden, sakatlıktan sonra bir yol ayrımındadır. Dinlenmeye ve hayatına göz atmak zorunda kalınca, şöhret ve başarıyı, sevgi ve memnuniyet ile karıştırdığını farkeder. Avustralya’daki evine döndüğünde, anneannesi Beattie’nin ölümünü ve kendine bıraktığı garip mirası öğrenir; ülkenin güneyinde yer alan kırsal bölgedeki bir koyun çiftliği. Emma, gereksiz ve rahatsız bir yük olarak gördüğü çiftliği satmak için Kır Çiçeği Tepesine gitmek üzere hazırlanır.


Beattie’de genç bir kadınken, kendini bir yol ayrımında bulmuştu, hamile ve bekar bir kadındı. Sonunda başarıyı elde etmişti, ama bu başarı ancak tehlikeli ve kalp kırıkları ile dolu bir alışılmadık bir yolun sonunda gelmişti. Beattie öğrendiği hayat dersinin Emma için bir gün faydalı olacağını biliyordu ve Emma’nın kalbinin sevgiye açık kalmasını istiyordu; hayat ne getirirse getirsin. Avustralya’nın vahşi doğasına has sihrin Emma’ya doğru yolu göstereceğini biliyordu.

Kır Çiçeği Tepesi riskler, yeni başlangıçlar ve kendine inanma üzerine etkileyici, romantik ve sürükleyici bir roman. Gerçekte ne istediğinizi bulduğunuzda,  cevap ya hiç beklemediğiniz bir şey çıkarsa…

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers:

%d bloggers like this: